Alufelgi - https://xfelgi.pl/


Opis

Xfelgi.pl mogą pochwalić się współpracą z najlepszymi markami na świecie, które produkują alufelgi do różnych samochodów. Jako topowy dystrybutor felg od Tomason, Momo, MAK, Alutec, OZ, Japan Racing, Enkei, Keskin, Borbet, Ronal, GMP Italia posiada w asortymencie bardzo bogaty wybór obręczy dla kół o różnej wielkości. Sklep online dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego ciągle poszerza swój asortyment i sprzedaje zestawy felg w promocyjnych cenach.

Zmień charakter swojego samochodu lub podkreśl go za pomocą felg. Dzięki nim pojazd nabiera unikatowości. Sportowe samochody idealnie komponują się z kolorowymi felgami, a luksusowe limuzyny z mocno błyszczącymi obręczami o rzadkich szprychach- z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w szerokim asortymencie. Tanie zestawy felg czekają na Państwa zamówienia. Dostawa oraz specjalne klucze montażowe są zupełnie za darmo.

Dodano: 2018-01-10


Dodaj komentarz  • Alufelgi poszukiwane przeze mnie i moją siostrę do naszego wspólnego auta muszą być very kobiece. Takie znaleźliśmy na stronie xfelgi.pl

  • Użytkownik Apolonia Borkowska dodał komentarz 2018-09-07 08:19:30
  • Ocena 3
Social:

Xfelgi.pl

Telefon: 509 700 012

WWW: https://xfelgi.pl/

Miejscowość: Poniatów

Adres: Piotrkowska 4C

Kod pocztowy: 97-330

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

wyprawkowy

Travicom.PL

A&M IMPORT-EXPORT

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.