Jak leczyć alkoholizm kobiet


Opis

Serdecznie zapraszamy do ośrodka leczenia uzależnień Agnus, który pomoże każdej kobiecie potrzebującej wsparcia w walce z alkoholizmem. Terapeuci w poznańskim ośrodku wiedzą, jak leczyć alkoholizm kobiet i na czym się skupiać, aby leczenie było skuteczne. Oprócz tego każda z Pań może liczyć na najlepszą opiekę personelu kliniki, który zadba o spokój, odpowiednie zajęcia w ciągu dnia, jak i nocleg.

Alkoholizm u kobiet leczy się przede wszystkim na płaszczyźnie emocjonalnej, dlatego trudniej jest znaleźć najlepsze uniwersalne rozwiązanie radzenia sobie z tym problemem. Z tego względu terapeuci poznańskiej kliniki podchodzą do każdego pacjenta w sposób indywidualny, dopasowując program leczenia do każdej z osób. Serdecznie zapraszamy już dziś do przejrzenia szczegółów oferty na stronie kliniki lub telefonując pod numer Obsługi Klienta.

Dodano: 2018-03-14


Dodaj komentarz  • Kobiety tez mają problem z alkoholem i to czasami większy niż mężczyźni. Dlatego dobrze, że są koedukacyjne ośrodki zwalczania uzależnienia.

  • Użytkownik Damian Sadowski dodał komentarz 2018-09-28 15:25:15
  • Ocena 3
Social:

TerapiaKobieta.pl

Telefon: 533 221 555

WWW: http://terapiakobieta.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Spławie 48

Kod pocztowy: 61-312

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

REHA BŁOCH

Royal Shop

AR-FIZ

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.