Tarcica dębowa


Opis

Drzewa liściaste rosnące na terenie Europy, w tym w polskich lasach, są wykorzystywane do produkcji naturalnych elementów wykończeniowych i dekoracyjnych. Choć zmieniają się mody i technologie, tarcica dębowa czy bukowa nadal stanowi przedmiot pożądania, ponieważ ma wiele zastosowań w budownictwie czy stolarstwie, gwarantując wysokie parametry jakościowe. Ponadto drzewa liściaste są stosunkowo łatwe w obróbce, więc uzyskiwaną tarcicę można wykorzystać na różne sposoby.

Gdzie zamówić odpowiedni materiał? Dobrym miejscem jest lubuski Tartak Rybojady, w którym pracują doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści otwarci na indywidualne potrzeby klientów. Drewniany surowiec jest pozyskiwany wyłącznie z certyfikowanych lasów, w których wycinka popularnych drzew liściastych – dębów i buków – jest prowadzona racjonalnie i pod pełną kontrolą.

W ramach spersonalizowanego zamówienia można na przykład zlecić wykonanie tarcicy o niestandardowych wymiarach, które najlepiej pasują do indywidualnego projektu i zastosowania.

Dodano: 2019-09-02


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Telefon: 665 550 009

WWW: https://www.tartakrybojady.pl/

Miejscowość: Rybojady

Adres: Rybojady 15

Kod pocztowy: 66-320

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Demar Tomiak

STIER S.C.

AKP PROGRESS Spółka z o.o.

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.