Rower 24 cale - Super Sportowy


Opis

Jeśli Państwa dziecko opanowało już technikę jazdy na rowerze i zastanawiacie się, jaki rower mu teraz kupić, to koniecznie wejdźcie na supersportowy.pl. To strona sklepu rowerowego online, który ma w ofercie duży wybór rowerów dziecięcych i nie tylko. Znajdą tam Państwo rower o średnicy kół 24 cale, idealny dla Państwa pociechy. W ofercie są jednoślady zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Są to rowery od cenionych w świecie producentów, takich jak:

  • Le Grand
  • Merida
  • GT
  • Kross.

Na podanej stronie można zapoznać się z dokładnym opisem i specyfikacją poszczególnych modeli jednośladów. Tam też podano ich orientacyjne ceny, które są zróżnicowane. Jedne modele mają ramy aluminiowe, inne zaś stalowe. Każdy wybierze model dopasowany do jego upodobań i możliwości finansowych. W ofercie są rowery już od około 1 000 złotych, aż do około 2 500 złotych.

Prezentowane rowery dla dzieci są lekkie. Wszystko za sprawą sztywnego widelca i mniejszej liczby przełożeń. Mniejsza liczba przełożeń znacznie ułatwia też obsługę roweru przez dzieci.

Dodano: 2019-08-06


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

SuperSportowy.pl

Telefon: 727 619 461

WWW: https://supersportowy.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Umultowska 32

Kod pocztowy: 61-614

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

REHA BŁOCH

Royal Shop

AR-FIZ

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.