Hale magazynowe - budowa

Opis

SOLID HALE to firma, która produkuje różnego rodzaju hale, w tym logistyczne, przemysłowe, a także hale magazynowe. Budowa wiaty czy zadaszenia nie stanowi również dla niej żadnego problemu. Z racji swojego dużego doświadczenia stara się, by usługi były zawsze na bardzo wysokim poziomie.

W jej ofercie można znaleźć też hale systemowe, których konstrukcja pozwala na szybki demontaż i postawienie ich w nowym miejscu. Wspomniana firma zajmuje się również dostarczaniem wyposażenia obiektów, w tym drzwi, okien i systemów przeładunkowych. Oferta obejmuje także bramy segmentowe i ogrodzenia przemysłowe. Posiada w sprzedaży też fasady aluminiowe, które cechują się nie tylko wysokim poziomem wytrzymałości, ale również estetyki. Zajrzyj na podaną wcześniej stronę, by poznać aktualną ofertę tego producenta.

Dodano: 2018-08-12


Dodaj komentarz  • Hala ze stali, której wykonawcą jest ta firma, okazała się spełniać nasze oczekiwania i wymagania. Jeśli cenicie sobie solidność to myślę, że na tym wykonawcy się nie zawiedziecie. :)

  • Użytkownik ajouti dodał komentarz 2019-04-16 12:59:42
  • Ocena 3
Social:

SOLID HALE Sp. z o.o.

Telefon: 508 143 635

WWW: https://solidhale.pl/

Miejscowość: Młochów

Adres: Młochowska 88

Kod pocztowy: 05-831

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

przypomnijoprzegladzie.pl

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.