Animator zabaw dla dzieci - Warszawa


Opis

Firma Smak Dzieciństwa zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych dla najmłodszych oraz gwarantuje świetną zabawę i moc atrakcji dla każdego dziecka. Każdy animator zabaw dla dzieci z Warszawy lub z Łodzi, gdzie swoje usługi świadczy Smak Dzieciństwa, to profesjonalista wykonujący swoją pracę z pasji. Dzięki odpowiedniemu podejściu do dzieci oraz kreatywnym rozwiązaniom, każde przyjęcie organizowane przez tę firmę to pewność niesamowitych wspomnień dla solenizanta lub jubilata.

Każde przyjęcie tworzone przez tego organizatora to w pełni przemyślany plan, dopasowany do zainteresowań dziecka. Ogromna ilość motywów i szereg wyzwań oferowanych przez Smak Dzieciństwa gwarantuje zadowolenie wszystkim gościom oraz ich rodzicom. Zachęcamy do wybrania oferty, która zapewnia dzieciom bezpieczną i udaną zabawę w gronie przyjaciół.

Dodano: 2017-10-21


Dodaj komentarz  • Animator dla dzieci na urodziny zamówiony z firmy Smak Dzieciństwa bardzo dobrze zna się na tym co robi. Dzieci na urodzinach mojej córeczki były prze szczęśliwe podczas zabaw z nim.

  • Użytkownik Witold Adamczyk dodał komentarz 2018-10-05 12:17:58
  • Ocena 4
Social:

Smak Dzieciństwa

Telefon: 503 060 497

WWW: https://smakdziecinstwa.eu/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Farysa 37b

Kod pocztowy: 01-971

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

PITERSON Sp. z o.o.

Macromedica Centrum Medyczne

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.