Przewóz pianina Poznań

Opis

Szukasz firmy, która zaoferuje Ci przewóz pianina z Poznania do innego miasta w regionie lub kraju? Zajrzyj do oferty firmy fachowe-przeprowadzki.pl i już dziś skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy zadbają o Twoją własność materialną! 

Firma fachowe-przeprowadzki.pl to przedsiębiorstwo z długoletnim stażem na rynku wielkopolskim, które od lat oferuje najwyższej jakości usługi transportowe. Jako profesjonaliści posiadają oni szeroki zestaw niezbędnych narzędzi i akcesoriów, dzięki którym są w stanie zabezpieczyć odpowiednio wszelki meble, w tym także pianina i fortepiany podczas transportu. Korzystając z ich oferty, możesz mieć pewność, że instrument dotrze do nowego miejsca w stanie nienaruszonym. Co ważne, firma świadczy także szereg usług dodatkowych, jak wnoszenie, wynoszenie, pakowanie oraz wiele innych. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz już dziś i ustalisz termin przewozu! 

Dodano: 2018-01-30


Dodaj komentarz  • Szukacie usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie? Zajrzyjcie na Fachowe-Przeprowadzki.pl - tam działa firma, z którą warto nawiązać współpracę w transporcie dobytku - profesjonaliści, jakich mało. :)

  • Użytkownik ofondist dodał komentarz 2020-01-03 15:51:16
  • Ocena 3
Social:

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Telefon: 794 066 703

WWW: https://fachowe-przeprowadzki.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Os. Stefana Batorego 7

Kod pocztowy: 60--68

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

REHA BŁOCH

Royal Shop

AR-FIZ

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.