Leczenie hazardu | Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Opis

Problem z hazardem zaczyna się wtedy, gdy ktoś powoli traci kontrolę nad graniem. Symptomy, które powinny zaniepokoić to: inwestowanie coraz większych pieniędzy, zapożyczanie się u znajomych, w bankach, a także zaniedbywanie obowiązków zawodowych, rodzinnych i relacji z bliskimi.

Leczenie hazardu wymaga ciężkiej pracy, ogromnej motywacji i mnóstwo cierpliwości. Najlepiej jest poprosić o pomoc osoby, które mają spore doświadczenie w terapii uzależnień.

Klinka OAZA zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem udzielają pomocy osobom uzależnionym od hazardu. Ofertą ośrodka jest terapia, która trwa od 6 do 8 tygodni lub dłużej – w zależności od stanu podopiecznego. Poza standardowymi sesjami psychoterapeutycznymi klinika stwarza dogodne warunki do odpoczynku i relaksu po zajęciach dzięki czemu, każdy z kuracjuszy będzie czuć się tam swobodnie i komfortowo. Leczenie nie kończy się w dniu opuszczania ośrodka. Każdej osobie zapewniona jest roczna opieka terapeutyczna, która pomoże im na stałe uporać się z uporczywym nałogiem.

Dodano: 2019-01-11


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Telefon: 721 70 70 70

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Miejscowość: Choceń

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Autokasacja U Jacka

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

MECHANIKA PRECYZYJNA PAWEŁ KARMIŃSKI - Toruń

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.