http://kantormarymont.pl/ - Lombard żoliborz

Opis

Niespodziewane wydatki bywają naprawdę dużym problemem, zwłaszcza w tak drogim mieście, jakim jest Warszawa. Istnieje kilka sposobów na szybki zastrzyk gotówki, a jedna z nich to wizyta w lombardzie, gdzie można otrzymać szybką pożyczkę pod zastaw.

Kantor Marymont to zarazem lombard w pobliżu Żoliborza i Bielan, a precyzyjnie – przy ulicy Słowackiego 45, obok stacji metra i hali. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to znany adres dla wielu mieszkańców stolicy, którzy od poniedziałku do soboty chcą pilnie zdobyć gotówkę. W tym lombardzie pod zastaw przyjmowane są wyroby jubilerskie, między innymi srebro, złoto, kamienie szlachetne czy biżuteria. Aby zdobyć więcej informacji, należy zadzwonić lub osobiście pojawić się pod wskazanym wyżej adresem.

Firma należy do Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów. Można liczyć na dyskrecję, a także korzystne warunki finansowe. Precjoza oddawane pod zastaw są bezpieczne. Lokalizacja w tak charakterystycznej okolicy miasta ułatwia dojazd mieszkańcom nawet z bardziej oddalonych osiedli.

Dodano: 2019-11-10


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Telefon: (22) 833 66 58

WWW: http://kantormarymont.pl/

Miejscowość: Warszwa

Adres: Słowackiego 45

Kod pocztowy: 01-690

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Smak Dzieciństwa

PITERSON Sp. z o.o.

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.