Banery - Karków


Opis

Nowoczesne usługi związane z drukiem cieszą się niemałym uznaniem i nie ma w tym nic zaskakującego. Trzeba pamiętać o tym, że tradycyjne formy promocji wciąż okazują się naprawdę bardzo efektywne. Wie o tym znakomicie drukarnia Gomeo, jaka obsługuje szereg klientów zainteresowanych pozyskaniem plakatów, ulotek czy wizytówek. Wśród zleceń nie brakuje również znacznie większych realizacji, które wpisują się w założenia reklamy outdoorowej wciąż popularnej na całym świecie.

Jest wiele powodów, aby postawić na polecaną firmę. Dysponuje ona szerokim doświadczeniem, znakomitym zapleczem technicznym i zmysłem estetycznym. Dzięki takiej kombinacji atutów banery w Krakowie mogą prezentować się naprawdę znakomicie i sprawiać, aby rozmaite marki mogły cieszyć się naprawdę skuteczną promocją. Przekłada się to rzecz jasna na zwiększenie zainteresowania konkretnym produktem czy usługą.

Dodano: 2018-07-21


Dodaj komentarz  • Krakowska firma Gomeo to dobra drukarnia offsetowa. Korzystałam z ich usług parę razy i nie mogę narzekać na jakość. :)

  • Użytkownik smallgorilla164 dodał komentarz 2021-06-02 14:12:39
  • Ocena 3
Social:

Gomeo

Telefon: 508 323 000

WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.