GeoBiuro | Firmy geologiczne


Opis

Uzyskanie pozwolenia na budowę obiektów, w zależności od ich wielkości, jest niezwykle czasochłonnym procesem. Wymaga złożenia w urzędzie odpowiedniej dokumentacji opartej na rzetelnych badaniach, na które składają się przede wszystkim analizy nośności gruntu i poziomu wód gruntowych. 

Sprawdzając, jakie firmy geologiczne świadczą usługi na terenie Wrocławia, okolic i Polski, należy mieć na uwadze, jakie inwestycje obsługują, jakich specjalistów zatrudniają, a także, jakie etapy projektowania oraz budowy obejmuje zakres wykonywanych badań i prac. Warto przyjrzeć się ofercie firmy GEOBIURO. Obejmuje ona szeroki zakres usług, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Specjaliści dysponują najnowocześniejszym sprzętem do pobierania próbek, jak również fachową wiedzą potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem. 

Dodano: 2020-01-02


Dodaj komentarz  • Poszukujecie może dobrego geologa we Wrocławiu? Myślę, że usługi tego spod znaku Geobiuro są na wysokim poziomie. To po prostu fachowiec, jakich mało.

  • Użytkownik beautifulgorilla930 dodał komentarz 2021-02-02 13:09:13
  • Ocena 5
Social:

Geobiuro Usługi geologiczno-inżynierskie

Telefon: 71 707 25 92

WWW: https://www.geo-biuro.pl/

Miejscowość: Wrocław

Adres: Międzygórska 18

Kod pocztowy: 52-315

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Adwebia

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Firma Wielobranżowa Ściskpol

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.