https://ebordi.pl/ - dwustronna taśma wzmocniona

Opis

Podstawowa oferta przedsiębiorstwa produkcyjnego EBORDI z Poznania to bogaty wybór taśm klejących i różnego rodzaju materiałów opakowaniowych. Firma wytwarza różne rodzaje taśm klejących, w tym tanich taśm jednostronnych, przeznaczonych do zabezpieczania różnego rodzaju przesyłek, kartonów i paczek. Firma produkuje również wiele rodzajów taśm specjalistycznych, czego dobrym przykładem może być taśma dwustronna wzmocniona, wykonana z włókien bawełniano-poliestrowych, przeznaczona do realizacji drobnych prac naprawczych lub prac instalacyjno-montażowych, również do zabezpieczania przedmiotów znajdujących się pod przysłowiową chmurką.

Poznańskie przedsiębiorstwo EBORDI zajmuje się ponadto produkcją opakowań kartonowych, klejów akrylowych do kartonów i papieru, a także folii bąbelkowych, folii stretch, samoprzylepnych uszczelek i dyspenserów do folii stretch dla branży transportowej i logistycznej.

Dodano: 2017-10-07


Dodaj komentarz  • Taśma dwustronna zakupiona w ebordi.pl bardzo przydaje mi się ,gdy muszę chociażby na działce przymocować obrus/ceratę do stołu. Skończyła się era "...na pinezkę weź..." albo "...zachacz o róg...".

  • Użytkownik Andrzej Sawicki dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5
Social:

Ebordi s.c.

Telefon: 666 232 457

WWW: https://ebordi.pl/

Miejscowość: Gądki

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

REHA BŁOCH

Royal Shop

AR-FIZ

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.