Tort samochód

Opis

W ofercie firmy znajdują się wytrawne i słodkie wyroby. Wszystkie wypieki wykonywane są z wysokiej jakości składników oraz na podstawie autorskich receptur opracowanych przez mistrzów cukiernictwa. Produkty dostępne są w sklepach rozlokowanych na terenie całej Polski.

Cukiernia Sowa specjalizuje się między innymi w sprzedaży tortów dla dorosłych i dzieci na różne okazje. Dostępne są na przykład propozycje na urodziny, wesela, komunie lub inne ważne okazje. Każda z nich jest wyjątkowa i pięknie udekorowana. Dla najmłodszych klienci mogą kupić popularny tort — samochód, myszkę, jednorożca czy z wizerunkiem liska. Na niektórych tortach można zobaczyć uwielbiane przez dzieci postacie z bajek. Słodkości dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru. 

Oprócz tego w ofercie znajduje się świeże pieczywo, słodkie ciasta i ciastka, pożywne dania na wynos, a także aromatyczna kawa i orzeźwiające lody. Codziennie na kupujących czekają świeże produkty. Niektóre z nich, jeśli to możliwe wypiekane są na miejscu. 

Dodano: 2022-04-21


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Cukiernia Sowa sp.j.

Telefon:

WWW: https://www.cukierniasowa.pl

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: ks. J.Schulza 3

Kod pocztowy: 85-315

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Autokasacja U Jacka

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.