Produkcja filmów animowanych • Crazy Cat Studio


Opis

Główny obszar zainteresowania studia grafiki komputerowej Crazy Cat Studio to produkcja filmów animowanych 2D, dedykowanych przedsiębiorcom i instytucją, które poszukują nowego, zwracającego uwagę nośnika przekazu reklamowego. Oczywiście studio grafiki nie poprzestaje na tworzeniu animacji reklamowych. Ważną częścią działalności firmy jest również tworzenie animacji biznesowych, których celem jest promocja określonej marki lub całej firmy, a także animacji produktowych, które mają informować o ofercie danej firmy czy instytucji.

Powstające w studiu filmy mają na ogół krótką, atrakcyjną dla odbiorcy formę. Zawsze tworzone są one na podstawie indywidualnego scenariusza, wzbogaca się je o głos lektora oraz specjalnie skomponowaną ścieżkę dźwiękową. Taki całościowy produkt ma dużą siłę oddziaływania, zwłaszcza w dynamicznym środowisku internetowym i chętnie wybierany jest przez firmy działające w branży nowych technologii.

Dodano: 2018-02-24


Dodaj komentarz  • Wynajęliśmy to studio do produkcji krótkiej, 30 sekundowej reklamy animowanej naszego nowego produktu. Bardzo solidna firma, polecam!

  • Użytkownik Błażej Sokołowski dodał komentarz 2018-03-22 11:55:39
  • Ocena 4
Social:

Crazy Cat Studio

Telefon: 510 772 141

WWW: https://crazycat.studio/

Miejscowość: Wilkowice

Adres: Kwiatowa 11

Kod pocztowy: 43--36

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

tapetuj.pl Sklep internetowy

Silesiapak

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.