Brykieciarka do styropianu


Opis

Wiele średnich i dużych firm skorzystało już z oferty dostawcy belownic i pras do odpadów. Wystarczy wejść na stronę internetową bramidan.pl, aby zapoznać się z asortymentem znanej i cenionej marki.

Brykieciarka do styropianu jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku każdego przedsiębiorstwa, które potrzebuje zminimalizować ilość odpadów na stanie magazynu. Wiele urządzeń prasuje nieporęczne odpady EPS, rozdrabnia materiał oraz kompresuje go.

Pod adresem internetowym odnajdą Państwo wiele cennych informacji dotyczących wszystkich urządzeń na stanie dystrybutora. Osoby chcące zakupić belownice bądź inne produkty powinny zaczerpnąć więcej informacji na temat specyfikacji. Firma udostępnia również wsparcie ze strony działu obsługi klienta. Specjalista postara się podpowiedzieć, jakie urządzenie będzie najlepiej spełniało swoje zadanie. Pomocne będą również zdjęcia poglądowe oraz nagrania obrazujące prace maszyn. Wszystkich zainteresowanych zaprasza się do zapoznania z dostępnymi modelami pras.

Dodano: 2021-11-12


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Bramidan Polska

Telefon: 126808880

WWW: https://www.bramidan.pl

Miejscowość: Kraków

Adres: Łuczanowicka 27

Kod pocztowy: 31-766

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.