SpecTłumacz | tłumaczenia biznesowe


Opis

Każdy przedsiębiorca prowadzący kooperację z zagranicą wysyła i otrzymuje pokaźną ilość dokumentów takich jak umowy, listy przewozowe, specyfikacje i mnóstwo innych. Niewielu z nich zatrudnia na stałe swojego własnego tłumacza, lecz korzysta z biur tłumaczeń. Każdemu zależy na tym, aby to były tanie tłumaczenia biznesowe, lecz nie każdy wie, że właśnie takie przekłady można zamówić na stronie spectlumacz.pl.

Biuro tłumaczeń Spec Tłumacz zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, legitymujących się dyplomami filologii najlepszych uniwersytetów w Polsce, którzy jednocześnie posiadają bogatą wiedzę z wielu dziedzin nauki i gałęzi przemysłu, zdobytą na studiach podyplomowych i kierunkowych. Wśród kadry znajdują się także Native Speakerzy, którzy w razie wątpliwości weryfikują przekłady pod względem terminologii i stylistyki, aby uniknąć na przykład niepotrzebnej dwuznaczności i aby Twoja firma sprawnie funkcjonowała.

Dodano: 2018-01-18


Dodaj komentarz  • Generalnie rzecz biorąc zawsze staram się korzystać z usług doświadczonych i sporych rozmiarów biur tłumaczeń. SpecTłumacz to doskonały przykład takiego biura.

  • Użytkownik Adrianna Kucharska dodał komentarz 2018-06-18 12:45:48
  • Ocena 5
Social:

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Telefon: 32 494 32 69

WWW: https://spectlumacz.pl/

Miejscowość: Rybnik

Adres: Konarskiego 12

Kod pocztowy: 44-274

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

tapetuj.pl Sklep internetowy

Silesiapak

© All rights reserved | www.fort3.pl 2023.