Wanna narożna hydromasaż | azlazienka.pl


Opis

Firma zajmuje się sprzedażą ekskluzywnego wyposażenia łazienki. Wśród proponowanych artykułów znajduje się wanna narożna z hydromasażem. W zależności od potrzeb klienci mogą zamówić modele z różną liczbą pomp, więc każdy konsument znajdzie coś dla siebie. Warto zaznaczyć, że urządzenie pracuje cicho, więc nie będzie przeszkadzać podczas relaksu. Obsługa sprzętu jest prosta, wanna ma wbudowany podświetlany panel dotykowy oraz oświetlenie LED na ściance i spodzie konstrukcji. Do zestawu dołączone są wszelkie niezbędne akcesoria montażowe.

Poza tym firma sprzedaje wysokiej klasy, eleganckie sauny fińskie. Konstrukcja ma oświetlenie, termometr, zegar piaskowy, drewniane ławeczki, uchwyt na napoje i gazety oraz wieszak na ręczniki. Przedsiębiorstwo sprzedaje również kabiny prysznicowe w różnych rozmiarach w wersji z hydromasażem lub bez niego.

Skorzystanie z usług sklepu internetowego AZŁAZIENKA to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia.

Dodano: 2023-09-17


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

azlazienka.pl

Telefon: 728 311 300

WWW: https://azlazienka.pl/

Miejscowość: Grabówka

Adres: Jałowcowa 11

Kod pocztowy: 15-523

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

Creek Melioracje Marek Ruczaj

AlmiDecor

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.