Zwrot vat z ue • http://www.ayming.pl


Opis

Prowadzenie działalności w Unii Europejskiej wiąże się z ponoszeniem wydatków związanych z wszelkimi zakupami towarów, a także i usług w państwach, w których nie ma siedziby ani stałego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej.  Ayming to firma, która od lat wspiera przedsiębiorców w odzyskiwaniu podatku VAT, korzystając przy tym z obszernej wiedzy prawnej i znajomości wszelkich regulacji.

Jeżeli pragniesz odzyskać środki, które poniosłeś w związku z zakupem towarów z UE lub usług, lecz nie wiesz jak tego dokonać, to z pewnością oferta Ayming jest dla Ciebie. Zespół specjalistów z firmy Ayming wesprze Cię swoją wiedzą, ale i doświadczeniem, jakie zdobyli przez lata. Zatem jeśli interesuje Cię zwrot VAT z UE, to z pewnością Ayming jest firmą, która pomoże Ci odzyskać należne środki finansowe! Na swoim koncie mają oni już 90% zwrotu kwot swoich klientów!

Dodano: 2018-03-05


Dodaj komentarz  • Ayming Polska służy fachowym wspraciem, nie w tylko w zakresie podatkowym, ale również w dotacjach i ulgach B+R. Myślę, że współpraca z nimi charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym i niejednemu przedsiębiorcy wyszła na dobre.

  • Użytkownik lisos dodał komentarz 2018-08-08 08:43:11
  • Ocena 5
Social:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Telefon: +48 22 330 60 00

WWW: https://www.ayming.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 63

Kod pocztowy: 00--69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Smak Dzieciństwa

PITERSON Sp. z o.o.

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.