Modele okrętów


Opis

Jesteś fanem floty wodnej i od wielu lat interesujesz się wrakami statków, okrętów oraz tymi, które aktualnie podróżują po świecie? Statki pasażerskie, okręty wojenne to bardzo rozległa kategoria modeli statków, które zostały wyprodukowane. Dla fanów tej dziedziny, sklep internetowy Agtom przygotował specjalną ofertę. Od teraz możesz wybierać modele do sklejania spośród bogatego asortymentu produktów modelarskich. Nie martw się, że którykolwiek okaz nie będzie dostępny!

Zaglądając do oferty sklepu, która dostępna jest pod adresem agtom.eu, każdy klient będzie miał możliwość wyboru modelu statku spośród pancerników, łodzi podwodnych, żaglowców, okrętów wojennych czy ogromnych statków pasażerskich. Cała oferta została przygotowana przez pracowników sklepu Agtom, którzy pragną dostarczyć modelarzom najwyższej jakości produkty w okazyjnej cenie, ale także dążą do uzyskania prestiżu i uznania! Modele okrętów zrobią wrażenie nie tylko na innych modelarzach, ale także na gościach, które zobaczą unikatowy okaz na Twojej półce.

Dodano: 2018-01-20


Dodaj komentarz  • Od tej firmy udało mi się zakupić modele okrętów do sklejania.Bardzo lubię to robić razem z moim synem.

  • Użytkownik Alicja Marciniak dodał komentarz 2019-06-27 16:00:30
  • Ocena 5
Social:

AGTOM s. z o.o.

Telefon: 12-356-56-78

WWW: https://agtom.eu

Miejscowość: Kraków

Adres: Władysława Jagiełły 6

Kod pocztowy: 31-711

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Stalgar

© All rights reserved | www.fort3.pl 2024.