Depresja pomoc specjalisty


Opis

Na początku wydaje się, że to przejściowy kryzys, że przecież chwilowe załamanie musi przeminąć. Ale mijają dni, a stan psychiczny, zamiast się poprawić, ulega jeszcze wyraźniejszemu pogorszeniu. Jedni nie wychodzą z domu, inni nie potrafią opanować łez, kolejni stronią od rozmowy nawet z najbliższymi czy zapominają o higienie osobistej. Tak objawia się depresja – jedna z chorób XXI wieku, przez którą gabinety specjalistów przyjmują pacjentów na okrągło.

Depresja może zabić. Pomoc jest więc niezbędna, ale kto ma jej udzielić? Chory często nie ma w sobie siły na podjęcie walki, w związku z czym ważna jest rola bliskich, którzy powinni wspierać, pomagać i skierować chorego na leczenie do specjalisty. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości zrzesza wyłącznie doświadczonych lekarzy, którzy potrafią pomóc w rozmaitych przypadkach depresji, nawet tych szczególnie ciężkich.

Życie w depresji, ale i obok osoby cierpiącej na depresję, nie należy do najłatwiejszych (delikatnie mówiąc). Dlatego warto zrobić wszystko, żeby skierować kroki do gabinetu psychologa, psychiatry lub psychoterapeuty i uzyskać fachową pomoc.

Dodano: 2019-07-29


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Telefon: 22 654 09 47

WWW: http://psychiatrzy.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Sienna 72

Kod pocztowy: 00-833

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

© All rights reserved | www.fort3.pl 2019.