https://galaxylamp.pl/ | TK Lighting Pico


Opis

Jeśli lubisz oryginalne przedmioty w pomieszczeniach swojego domu, a szczególnie zależy Ci na oryginalnym oświetleniu, to z pewnością spodoba Ci się produkt pochodzący od producenta TK Lighting z serii Pico oferowany przez sklep internetowy ze strony galaxylamp.pl. Są to przepiękne lampy nocne stanowiące niezwykłe połączenie abażuru z podstawą ze szkła i elementami metalowymi.

Podstawę stanowi szklana kuleczka, a abażur wykonany w tej samej kolorystyce stanowi z podstawą całość. Ten typ lampy to nie tylko oświetlenie, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego nastroju w sypialni, nie mówiąc już o jego funkcji dekoracyjnej. Lampy te dostępne są w kolorze białym, lekko beżowym i czarnym dlatego można je dobrać do aranżacji, a są niedrogie i stanowią wyjątkowo elegancki element, który doda szyku pomieszczeniu.

W ofercie znajdują się także lampki nocne Piccolo od tego samego producenta, których abażur stanowią specjalnie wygięte druty imitujące abażur i podstawę. Każdy, kogo interesują przedmioty eleganckie, choć proste w swojej formie powinien zajrzeć na podaną stronę.

Dodano: 2019-03-14


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

GalaxyLamp - sklep z oświetleniem

Telefon: 664038320

WWW: https://galaxylamp.pl/

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Rocha 134

Kod pocztowy: 42-202

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Malaya Sp. z o.o.

© All rights reserved | www.fort3.pl 2019.