Tus trening umiejętności społecznych

Opis

Lękliwość, nieśmiałość, wycofanie, problemy emocjonalne, trudności w nawiązywaniu i w kontaktach z rówieśnikami to znak, że dziecko może nie rozwijać się prawidłowo i niezbędna jest interwencja terapeutyczna, która ma za zadanie zniwelować podłoże i skutki takich zachowań. 

W tych przypadkach skuteczny będzie TUS Trening Umiejętności Społecznych. Zajęcia odbywają się w małych grupach 5-10 osób, w formie 10 cyklicznych warsztatów. Dla skuteczności metody zaleca się, aby uczęszczać na każdy z warsztatów. Celem terapii jest budowanie pewności siebie, nabywanie umiejętności pracy w grupie i wspólnego rozwiązywania problemów i konfliktów, wspieranie rozwoju inteligencji emocjonalnej, praca nad rozwojem myślenia twórczego.

W ramach TUS Treningu Umiejętności Społecznych psychologowie i pedagodzy z Gabinetu Terapii Antoś wykorzystują wiele nowoczesnych metod, takich jak: trening twórczości, techniki parateatralne i relaksacyjne, metoda malowania dziesięcioma palcami, muzykoterapia, Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, bajkoterapia i warsztaty asertywności.

Dodano: 2019-06-09


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Gabinet Terapii ANTOŚ

Telefon: 698 245 301

WWW: http://www.integracja-sensoryczna.net/

Miejscowość: Michałowice-Osiedle

Adres: Raszyńska 30

Kod pocztowy: 05-816

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

© All rights reserved | www.fort3.pl 2019.