Angielski w firmie Warszawa • Advantis


Opis

Prowadzenie biznesu w Warszawie wymaga nie tylko doświadczenia i przygotowania na sporą konkurencję, ale także nieustannego poszerzania kompetencji zespołu. Nic zatem dziwnego, że małe, średnie i duże firmy stawiają na rozwój swoich pracowników. Wiedzą, że tylko w ten sposób mogą zachować poziom świadczonych usług i wytwarzanych produktów, a także stopniowo osiągać pożądany progres w realizacji założonych celów.

Aby skutecznie konkurować na zagranicznych rynkach, nawet pracownicy niższego szczebla powinni znać język angielski. Mowa jednak nie o znajomości, która pozwala zamówić posiłek w restauracji czy poprowadzić zdawkową rozmowę na temat pogody, ale o profesjonalnych kompetencjach lingwistycznych, czyli bogatym zasobie słów i prawidłowym składaniu nawet bardzo skomplikowanych zdań.

Naukę branżowego, biznesowego języka angielskiego w firmie w Warszawie lub Krakowie oferuje szkoła Advantis. Zespół kreatywnych i nowoczesnych specjalistów od języka obcego wie, jak w szybkim tempie pokierować kursantami w stronę rozwoju i nauczyć słownictwa z konkretnej branży.

Dodano: 2019-08-10


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Social:

Advantis

Telefon: 22 839 79 08

WWW: https://advantis.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspomnień 18

Kod pocztowy: 04-860

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

© All rights reserved | www.fort3.pl 2019.